Zawartość

Oceń naszą stronę – weź udział w ankiecie!

2019-02-11
Oceń naszą stronę – weź udział w ankiecie!

Na stronie internetowej www.pkn.pl znajdują się wszelkie informacje dotyczące systemu normalizacji i Polskich Norm, m.in. aktualności, wydarzenia, komunikaty z tego zakresu, a także dokumenty oraz produkty i usługi normalizacyjne.

Zależy nam, aby ich wyszukiwanie było łatwe, trafne, a przede wszystkim skuteczne. Dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety (7 pytań), dzięki której będziemy mogli wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, aby udoskonalić poruszanie się po stronie.

Ankieta trwa od 4 lutego do 4 marca 2019 r. Jest anonimowa; udzielane odpowiedzi są poufne i zostaną wykorzystane w zbiorczym raporcie, który będzie podstawą do wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie WWW.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety i dziękujemy za Państwa pomoc i zaangażowanie.