Zawartość

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ!

2019-04-24
ROLA NORM W ROZWOJU PRZEMYSŁU 4.0

Z okazji Dnia Normalizacji Polskiej zapraszamy serdecznie na bezpłatną, ogólnopolską konferencję, której tematem przewodnim będzie „Rola norm w rozwoju Przemysłu 4.0”. 

Czwarta rewolucja przemysłowa ma potencjał, by ukształtować światową gospodarkę bazującą na bardziej wydajnej i zrównoważonej, a przez to przyjaznej dla środowiska, produkcji.

Aby w pełni wykorzystać ten potencjał, konieczna jest współpraca w sferze normalizacji.

Normy miały ogromne znaczenie podczas pierwszej rewolucji przemysłowej i dziś także odgrywają kluczową rolę w przejściu do nowej ery. Są niezbędne w kształtowaniu Przemysłu 4.0, pomagają w koordynowaniu przepływu procesów i pracy, są reakcją na dynamicznie rozwijający się rynek i jego potrzeby. Budują globalny rynek bezpiecznych, energooszczędnych, interoperacyjnych urządzeń i systemów IoT.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną m.in. systemowe narzędzia wsparcia przedsiębiorców, aspekty związane z rolą norm w rozwoju nowych technologii i ich bezpieczeństwa oraz praktyczne zastosowanie rozwiązań Przemysłu 4.0.

 

Konferencja odbędzie się 22 maja br. w Klubie Bankowca, ul. Smolna 6 w Warszawie.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

program-button_1.png

 

Szczegółowe informacje:

tel. 22 55 67 739, 22 55 67 764; e-mail: konferencjePKN@pkn.pl
 

 

formbutton_1.png

 

PATRONI HONOROWI:
 

 

MPIT_PL_poziom_.png         Ministerstwo Cyfryzacji_poziom.jpg         PZH_0.jpg           PARP Grupa PFR logo-RGB-duze.jpg
  


PATRONI MEDIALNI:    
 

Rz_Logo_male_0.jpg          CE_logo_300dpi_www.jpg              logo PCA.jpg  
 

                                                               ERP-view-Logo_nowe kopia.jpg MRiRW logo_1.jpg