Zawartość

Konkurs CEN i CENELEC

2021-05-14
Konkurs CEN i CENELEC

Miło nam poinformować, że rozpoczęto nabór zgłoszeń do CEN and CENELEC Standards + Innovation Awards 2021.

Kategorie nagród

Nagroda 1European research and innovation project/Europejski projekt badawczy i innowacyjny, który z sukcesami przyczynił się do normalizacji.

Nagroda 2: Individual Researcher/Innovator/Badacz/Innowator Indywidualny, który osiągnął pomyślną integrację badań/innowacji i normalizacji przez włączenie rozwoju norm w procesach badawczo-rozwojowych (R&D) lub innowacyjnych w celu wsparcia wprowadzenia innowacji na rynek lub poprzez opracowanie wyników badań włączonych do dokumentów normalizacyjnych.

Nagroda 3: Young Researcher/Młody Badacz (poniżej 30 roku życia) – za wkład w pracę naukową, rozprawy doktorskie lub inne uniwersyteckie projekty badawcze dotyczące normalizacji, koncentrujące się na tym, jak normy zwiększają efektywność w zastosowaniach praktycznych lub na ogólnej roli normalizacji w danej dziedzinie.

Nagroda 4: Technical Body Officer/Oficer Organu Technicznego (Przewodniczący, Convenor lub Sekretarz), który aktywnie i z sukcesami współpracował z badaczami i/lub innowatorami w ramach swojego Organu Technicznego.

Osoby/instytucje, które chcą wziąć udział w konkursie, proszone są o wypełnienie podlinkowanych formularzy (odpowiednio do nagrody) i przesłanie ich do 15 czerwca br. na adres: wrzsekr@pkn.pl

Powodzenia!