Zawartość

Zapraszamy na webinar „Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym”

2022-04-26
Grafika z informacją o webinarze z okazji Dnia Normalizacji Polskiej, pt. „Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym”.

Z okazji Dnia Normalizacji Polskiej 19 maja 2022 r. organizujemy webinar „Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym”.

Na całym świecie mnożą się cyberataki. W 2021 r. największej liczby cyberataków doświadczył sektor edukacyjny/badawczy. Co organizacje mogą zrobić, żeby się chronić?

Ochrona informacji jest kluczową kwestią w każdej organizacji, bez względu na jej zakres i wielkość. Stosowanie norm bezpieczeństwa informacji umożliwia firmom zarządzanie bezpieczeństwem aktywów takich jak informacje finansowe, własność intelektualna, dane pracowników czy informacje powierzone przez strony trzecie.

Skuteczne wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, czyli włączenie zarządzania informacją do kultury organizacyjnej firmy i przeszkolenie pracowników w zakresie jego przestrzegania, zapewnia wysoki stopień ochrony przed naruszeniem danych.

Cyberbezpieczeństwo jest wspierane przez normy dotyczące systemów zarządzania. Norma PN-EN ISO/IEC 27001 wykracza poza bezpieczeństwo cybernetyczne i obejmuje również sposób, w jaki organizacja zarządza bezpieczeństwem posiadanych informacji, zarówno w odniesieniu do własnej działalności, jak i informacji pochodzących ze źródeł zewnętrznych takich jak dostawcy, klienci itp.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – webinar jest bezpłatny i w formule online.

Zapoznaj się z programem webinaru

Aby wziąć udział w webinarze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Do zobaczenia!