Content

Przyznane patronaty

10-11 września, Warszawa

II Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy.

Strefa Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoExpo.

Targi RE-energy to międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy przedstawią potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w kraju i za granicą. Zadaniem targów jest pokazanie, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej jest prosta, a w efekcie opłacalna. Oprócz części targowej, organizatorzy planują także rozbudowaną część merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Podczas konferencji towarzyszących omawiane będą istotne dla rynku OZE tematy:

 • fotowoltaika
 • biogaz
 • samochody elektryczne i inne technologie mobilne
 • magazynowanie energii
 • efektywność energetyczna
 • digitalizacja w energetyce
 • smart city

Konferencje towarzyszące:

 • IX Międzynarodowa Konferencja ,,Fotowoltaika w Polsce”
 • Forum Elektromobilności
 • Forum: Budynek energooszczędny w praktyce
 • Seminarium: ROUND TABLE ABOUT CLEAN AIR
 • Konferencja „Czysta energia, czyste powietrze w mieście”
 • Rynek energii odnawialnej i efektywności energetycznej Ukrainy: nowy polsko-ukraiński horyzont inwestycyjny

Czytaj więcej o Targach


Archiwum przyznanych patronatów