Zawartość

Wykaz członków KT/KZ/PK

Wykaz członków KT/KZ/PK
L.p.Członek KT/KZ/PK
1 149 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe
2 3EN Sp. z o.o.
3 3M Poland Sp. z o.o.
4 4 BABY Sp. z o.o.
5 4Kraft Sp. z o.o.
6 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
7 Aarsleff Sp. z o.o.
8 AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
9 ABB Industrial Solutions (Bielsko Biała) Sp. z o.o.
10 ABB Sp. z o.o.
11 ABIWAY Marek Abramczyk
12 ABRA PACK Dominik John
13 ABST Sp. z o.o.
14 ACC Chemicals Sp. z o.o. Sp.k.
15 Adam Zalewski
16 ADEN Piotr Klawiter
17 AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o.
18 Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
19 AGENCJA MAart Sp. z o.o.
20 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
21 Agencja Rezerw Materiałowych
22 AGI s.c. POCZOBUT i SYN Andrzej Poczobut, Wojciech Poczobut, Halina Poczobut
23 AIB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
24 Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.
25 Air Liquide Polska Sp. z o.o.
26 Air Products Sp. z o.o.
27 AIUT Sp. z o.o.
28 Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
29 Akademia Leona Koźmińskiego
30 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
31 Akademia Morska w Szczecinie
32 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
33 Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
34 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
35 Akala Faraone Sp. z o.o.
36 AkustiX Sp. z o.o.
37 Akwawit SA
38 Alchemia S.A.
39 Alga-Bis Ewa Andrzejewska Krzysztof Krysiak S. C.
40 ALUMAST S.A.
41 Aluprof SA
42 ALVENTA S.A.
43 Ambient - System Sp. z o.o.
44 AMED Biuro Techniczno - Handlowe Andrzej Abramczyk
45 Amiblu Poland Sp. z o.o.
46 AMICA SA
47 ANATEX Sp. z o.o.
48 Andropol SA
49 ANIMEX FOODS Sp. z o.o. sp.k.
50 ANWIL SA
51 APATOR POWOGAZ SA
52 Apator SA
53 API Piotr Chrabelski
54 APLISENS SA
55 APM Maciej Krzywicki
56 APM PRO Sp. z o.o.
57 APPLiA Polska
58 Aptiv Services Poland SA
59 AQUER Maciej Dyba, Jarosław Kram Spółka jawna
60 ArcelorMittal Commercial Long Polska Sp. z o.o.
61 ArcelorMittal Poland SA
62 ArcelorMittal Refractories Sp. z o.o.
63 ArcelorMittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o.
64 ARCHAKUSTIK Andrzej Kłosak
65 Arctic Paper Kostrzyn SA
66 ARDIS Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jacek Doniec
67 ARDOR Ewa Sztarbała
68 Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
69 ARMACELL Poland Sp. z o.o.
70 Armatoora SA
71 ARMEX AUTOMATYKA Sp. z o.o.
72 Armstrong Building Products B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
73 ARSPLAY Wojciech Smoczkiewicz
74 ASEN - Systemy Zarządzania Niegowska Elżbieta
75 ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z o.o.
76 Asseco Data Systems S.A.
77 Asseco Poland SA
78 ATENDE S.A.
79 Atest-Gaz A.M. Pachole Sp.J.
80 ATK Sufity Napinane Sp. z o.o.
81 ATLAS Sp. z o.o.
82 AUSTROTHERM Sp. z o.o.
83 AUTO LAND R.T. ZDUNIEWICZ spółka jawna
84 AutoStore Sp. z o.o.
85 Avery Dennison Polska Sp. z o.o.
86 AVET Information and Network Security Sp. z o.o.
87 AVL Software and Functions GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
88 AwaMed Medizintechnik Arkadiusz Warzyński
89 AXTONE SA
90 Bank Handlowy w Warszawie S.A.
91 Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
92 Barlinek SA
93 BARTŁOMIEJ FILIPEK codebf
94 BAS Jacek Dominczyk
95 BASELL ORLEN POLYOLEFINS Sp. z o.o.
96 BASF Polska Sp. z o.o.
97 Baumalog Sp. z o.o.
98 Baumit Sp. z o.o.
99 BELOS-PLP SA
100 Bericap Polska Sp. z o.o.
101 Berker Polska Sp. z o.o.
102 Betafence Sp. z o.o.
103 BEZALIN SA
104 Biblioteka Narodowa
105 BIOMAXIMA SA
106 bioMerieux Polska Sp. z o.o.
107 BiometrIQ Sp. z o.o.
108 BIPROTRANS-KULIŃSKI Sp. z o.o.
109 Bispol Sp.z o.o.
110 BITUNOVA Sp. z o.o.
111 Biuro Certyfikacji Wyrobów Budowlanych Sp. z o.o.
112 Biuro do spraw Substancji Chemicznych
113 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT - Kraków SA
114 Biuro Studiów i Projektów Górniczych w Katowicach Sp. z o.o.
115 Biuro Techniczne ALSTA - Stanisław Koślacz
116 Biuro Usług Doskonalenia Zarządzania i Organizacji SYSTEM Kostrzanowski, Kowalkow, Okraska sp. j.
117 BKT Elektronik Sp. z o.o.
118 Black Photon Sp. z o.o.
119 BMI ICOPAL Sp. z o.o.
120 BMZ Poland Sp. z o.o.
121 Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o.
122 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.
123 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.
124 Bosch Rexroth Sp. z o.o.
125 BOWIM SA
126 BP EUROPA SE Spółka Europejska Oddział w Polsce
127 BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA SA
128 Brugg Systemy Rurowe Sp. z o.o.
129 BRUK-BET Sp. z o.o.
130 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
131 BSI Group Polska Sp. z o.o.
132 BUD-LOGISTIK Ewa Ingeborga Kotwica
133 BUDIMEX SA
134 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.
135 Business Reporting - Advisory Group Sp. z o.o. Sp.k.
136 BUSTER Buczyński i Stejter Sp. z o.o.
137 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA SA
138 CAFÉ CREATOR Alicja Jankowska
139 Can-Pack SA
140 Canon Polska Sp. z o.o.
141 CANPOL Sp. z o.o.
142 Cargotec Poland Sp. z o.o.
143 CBKO-HYDROLAB Sp. z o.o.
144 CBM Technology Sp. z. o.o.
145 CELMA INDUKTA SA
146 CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
147 CEMBRIT PRODUCTION SA
148 CEMENT OŻARÓW SA
149 Cementownia "ODRA" SA
150 Cementownia Warta SA
151 CEMET S.A.
152 Cemex Polska Sp. z o.o.
153 Centrala Obrotu Towarami Masowymi DAW - Bytom Sp. z o.o.
154 Centralna Biblioteka Statystyczna
155 Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji
156 Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej
157 Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze Sp. z o.o.
158 Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
159 Centralny Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Maszyn Włókienniczych POLMATEX-CENARO
160 Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH w Krakowie Sp. z o.o.
161 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.
162 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o.
163 Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
164 Centrum Badań Technologicznych CEBT s.c. Piotr Rydygier, Ireneusz Trzynski
165 Centrum Informatyki Statystycznej
166 Centrum Kontroli Placów Zabaw Sp. z o.o.
167 Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy
168 Centrum Nowych Technologii Dominik Kozik
169 Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA SA
170 Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o.o.
171 Centrum Społecznego Rozwoju
172 Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
173 Centrum Techniki Okrętowej SA
174 Centrum Technologiczne BETOTECH Sp. z o.o.
175 Centrum Technologiczne Budownictwa Instytut Badań i Certyfikacji Sp. z o.o.
176 Centrum Utylizacji Opon Organizacja Odzysku S.A.
177 Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
178 CERBEX Sp. z o.o.
179 Cerpol - Kozłowice Sp. z o.o.
180 Cert Partner Sp. z o.o. Sp.k.
181 CERTA JN Sp. z o.o.
182 CERTBUD Sp. z o.o.
183 Certyfikacja Infrastruktury Transportu Sp. z o.o.
184 CETCO-Poland Sp. z o.o. S.K.A.
185 CHEMAR Armatura Sp. z o.o.
186 CHEMET S.A.
187 Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde
188 CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
189 CIECH Sarzyna SA
190 Ciech Żywice Sp. z o.o.
191 CK COMPLEX Sp. z o.o.
192 CMC Poland Sp. z o.o.
193 COBICO Sp. z o.o.
194 Cognitran Sp. z o.o.
195 COLAS Polska Sp. z o.o.
196 COMES SOKOŁOWSCY sp. j.
197 ComRebars Sp. z o.o.
198 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
199 CosmetoSAFE Consulting Iwona Białas
200 CPJS- Centrum Promocji Jakości Stali Sp. z o.o.
201 CryptoProtect Sp. z o.o.
202 CSRinfo Liliana Anam
203 CWB Sp. z o.o.
204 D H Polska Sp.z o.o.
205 Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
206 DALMYT Sp. z o.o.
207 DANFOSS POLAND Sp. z o.o.
208 DARCO Sp. z o.o.
209 Dariusz Sibiga Marketing, Management Consulting
210 Datel Sp. z o.o.
211 DEHN Polska Sp. z o.o.
212 DEKRA Certification Sp. z o.o.
213 DEKTRA SA
214 DeLaval Operations Sp.z o.o.
215 DELTIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
216 DEMERGO Zakład Usług Szkoleniowych i Doradztwa w Zakresie Ochrony Pracy Edward Borak
217 DI FACTORY Sp. z o.o. Sp.k.
218 Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
219 DOLINA NIDY Sp. z o.o.
220 Dolnośląskie Młyny SA
221 Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
222 Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Inspektorat Sił Powietrznych
223 Dr Koziej Sp. z o.o. Sp. k.
224 Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji Sp. z o.o. Sp. K.
225 Drabest Sp. z o.o.
226 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o.
227 DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
228 DSS Interacciai Sp. z o.o.
229 DW OIL Polska Sp. z o.o.
230 DYCKERHOFF POLSKA Sp. z o.o.
231 Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
232 Działalność Gospodarcza Piela Przemysław
233 EC BREC Instytut Energetyki Odnawialnej Sp. z o.o.
234 EC Engineering Sp. z o.o.
235 ECO Logistyka Sp. z o.o.
236 Ecolab Sp. z o.o.
237 EcoMS Consulting Sp. z o.o.
238 Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych
239 EFEKT Katarzyna Walusiak Firma Handlowo-Usługowa
240 EFEN Sp. z o.o.
241 Egmont Polska Sp. z o.o.
242 EKOCEL Sp. z o.o.
243 Ekoenergetyka - Polska Sp. z o.o.
244 Elbud-Projekt Warszawa Sp. z o.o.
245 ELDA-ELTRA Elektrotechnika SA
246 ELEKTRA Sp.J. Włodzimierz Nyc, Witold Nyc
247 ELEKTROBUDOWA SA
248 Elektrometal SA
249 Elester-PKP Sp. z o.o.
250 ELFEKO SA
251 Elgór Hansen SA
252 ELIKO MOŃKA Spółka Jawna
253 ELOKON POLSKA Sp. z o.o.
254 ELPLAST Sp. z o.o.
255 ELPOLAB Sp.z o.o.
256 ELSTA ELEKTRONIKA Sp. z o.o. S.K.A.
257 ELTEL Networks Energetyka SA
258 ELTEST M. Jewtuch Sp.J.
259 Eltrim Kable Sp. z o.o.
260 ENEA Operator Sp. z o.o.
261 ENEA SA
262 ENERGA-OPERATOR SA
263 Energo-Moc Wzorcownia Sp. z o.o.
264 Energotest Sp. z o.o.
265 Energy Partners Sp. z o.o.
266 Enerpor Sp. z o.o.
267 Engin Group Sp. z o.o.
268 Engineo Sp. z o.o.
269 Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
270 EnOptima Marek Rogóż
271 ENPROM Sp. z o.o.
272 EPORE Sp. z o.o.
273 Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
274 Eracent Sp. z o.o.
275 Ergis S.A.
276 ERICO Poland Sp. z o.o.
277 ES-INSTAL Andrzej Wójcik
278 ES-SYSTEM SA
279 eSMOKING INSTITUTE Sp. z o.o.
280 ESPRO Edward Skiepko
281 EthosEnergy Poland S.A.
282 ETI - POLAM Sp. z o.o.
283 EU CERTO OFFICE Iwona Borek-Idźkowska
284 EUFILTER SC
285 EURO-TRADE Sp. z o.o. Spólka komandytowa
286 Eurofins Polska Sp. z o.o.
287 Euroglas Polska Sp. z o.o.
288 Europejskie Centrum Inicjatyw w Naukach Sądowych
289 Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.
290 EUROVIA Polska S.A.
291 EWE energia Sp. z o.o.
292 EXATEL SA
293 ExKontakt Sp. z o.o.
294 ExpErt Biuro Techniczne Ochrony Przeciwpożarowej Ryszard Stępkowski
295 Explo-Expertyza Wojewódka Andrzej
296 EXPRAN Sp. z o.o.
297 Fabryka Armatur JAFAR SA
298 Fabryka Elementów Złącznych SA
299 Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o.
300 Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o.
301 Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych FASER SA
302 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk Sp.J.
303 Fabryka Substancji Zapachowych POLLENA- AROMA Sp. z o.o.
304 Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.
305 Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych FAGUMIT Sp. z o.o. w Wolbromiu
306 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A.
307 FAKRO PP Sp. z o.o.
308 FAKRO Sp. z o.o.
309 FAMUR SA
310 FANA Sp. z o.o.
311 FCA Sp. z o.o.
312 Federacja Konsumentów
313 FERRO SA
314 FERROCARBO Sp. z o.o.
315 FERRUM SA KATOWICE
316 FIBERON TECHNOLOGIES INC. Oddział w Polsce
317 FIBRAIN Sp. z o.o.
318 FILSYS Włodzimierz Chocianowicz
319 Fiorentini Polska Sp. z o.o.
320 Firma Doradcza ISOTOP S.C. A. Wilczyńska-Piliszek, S.Piliszek
321 Firma Oponiarska Dębica SA
322 Firma Produkcyjno-Handlowa "LAMP-ART" Wiesława Wadowska
323 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa WATRA Buchwald & Płóciniczak Sp.J.
324 FITTING Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.
325 FLUVIUS Jakub Rudolf
326 FORBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
327 FORTUNA Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
328 FR Protection Poland Sp. z o.o.
329 Fundacja FOH
330 Fundacja GS1 Polska
331 Fundacja INKUBATOR
332 Fundacja Polskie Instalacje Gaśnicze
333 Fundacja Poszanowania Energii
334 Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania
335 Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET
336 Galvano-Aurum Sławomir Safarzyński
337 GAMRAT SA
338 Gdański Uniwersytet Medyczny
339 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "FOSFORY" Sp. z o.o.
340 Geberit Ozorków Sp. z o.o.
341 Geberit Produkcja Sp. z o.o.
342 Geberit Sp. z o.o.
343 GEM CERT E.Niegowska Sp. j.
344 Genderka Sp. z o.o.
345 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
346 GEO GLOBE POLSKA Sp. z o.o. Spółka komandytowa
347 GEOMECHANIKA Sp. z o.o.
348 Gerflor Polska Sp. z o.o.
349 Getinge Polska Sp. z o.o.
350 Giacomini Sp. z o.o.
351 GISPartner Sp. z o.o.
352 Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
353 Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
354 Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
355 Główny Inspektorat Sanitarny
356 Główny Instytut Górnictwa
357 Główny Urząd Geodezji i Kartografii
358 Główny Urząd Miar
359 Główny Urząd Nadzoru Budowlanego
360 GO4IT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
361 Górażdże Cement SA
362 Górka Cement Sp. z o.o.
363 GRAF POLSKA Sp. z o.o.
364 GRANA Sp. z o.o.
365 Green Angel Sp. z o.o.
366 Greenlite Media Sp. z o.o.
367 GRID Dorota Brzezińska
368 Grupa Azoty SA
369 Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.
370 Grupa DPS Sp. z o.o.
371 Grupa INCO S.A.
372 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.k.
373 Grupa LOTOS SA
374 GRYFITLAB Sp. z o.o.
375 Grzegorz Zelek Quality Globe
376 Guardian Częstochowa Sp. z o.o.
377 Gunnebo Polska Sp. z o.o
378 Gustaw Gemini Sp. z o.o.
379 H. CEGIELSKI - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
380 H H Polska Sp. z o.o.
381 H H Silikaty Sp. z o.o.
382 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
383 HAMILTON UO-TECHNOLOGIA Sp. z o.o.
384 HARTING Polska Sp. z o.o.
385 Henryk Gniadek Firma Inżynierska
386 HEWEA Sp. z o.o.
387 Hilti (Poland) Sp. z o.o.
388 HIPO - P.G. GOŁDA Sp. j.
389 HONEYWELL Sp. z o.o.
390 HORPOL SA
391 HORTEX HOLDING SA
392 HTL-Strefa S.A.
393 HUBIX Sp. z o.o.
394 HURST Monika Banaszkiewicz
395 Huta Cynku Miasteczko Śląskie SA
396 Huta Łabędy SA
397 Huta Pokój SA
398 HUTMEN SA
399 HYDAC Sp. z o.o.
400 Hydro - Vacuum SA
401 IB Systems Sp. z o.o.
402 IBM Polska Sp. z o.o.
403 ICR Polska Sp. z o.o.
404 ID Electronics Sp. z o.o.
405 IDEMIA Poland Sp. z o.o.
406 IFPM Iza Trzeciak
407 IMEKA Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
408 Impact Clean Power Technology SA
409 IMPACTIS Marcin Bugała
410 Imperial Tobacco Polska SA
411 INBEPO Sp. z o.o.
412 Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o.
413 INFRACERT TSI Sp. z o.o.
414 INNOGY STOEN OPERATOR Sp. z o.o.
415 INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
416 Inspektorat Marynarki Wojennej DG RSZ
417 Inspektorat Uzbrojenia
418 Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
419 Instalator Polski Sp. z o.o.
420 INSTOM Sp. z o.o.
421 Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzyńskiego PAN
422 Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.
423 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.
424 Instytut Badań Systemowych PAN
425 Instytut Badawczy Dróg i Mostów
426 Instytut Badawczy Leśnictwa
427 Instytut Badawczy Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
428 Instytut Bezpieczeństwa Technicznego Ex Solution Sp. z o.o.
429 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN
430 Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
431 Instytut Budownictwa Wodnego PAN
432 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla
433 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej
434 Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych
435 Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie
436 Instytut Energetyki - Instytut Badawczy
437 Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego PAN
438 Instytut Geodezji i Kartografii
439 Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN
440 Instytut Hematologii i Transfuzjologii
441 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy
442 Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda PAN
443 Instytut Infrastruktury Informacji Przestrzennej Bartłomiej Bielawski
444 Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o.
445 Instytut Języka Polskiego PAN
446 Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk
447 Instytut Kolejnictwa
448 Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy
449 Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk
450 Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu Sp. z o.o.
451 Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi
452 Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki
453 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej-Państwowy Instytut Badawczy
454 Instytut Nadzoru Technicznego Sp. z o.o.
455 Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy
456 Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy
457 Instytut Ogrodnictwa
458 Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska PAN w Zabrzu
459 Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk
460 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie
461 Instytut Rozwoju Miast i Regionów
462 Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza
463 Instytut Sportu- Państwowy Instytut Badawczy
464 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
465 Instytut Techniki Budowlanej
466 Instytut Techniki Górniczej KOMAG
467 Instytut Technologiczno - Przyrodniczy
468 Instytut Technologii Bezpieczeństwa MORATEX
469 Instytut Technologii Tekstylnych CERTEX Sp. z o.o.
470 Instytut Transportu Samochodowego
471 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy
472 Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich
473 Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk
474 Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy
475 Inter Metal Sp. z o.o.
476 INTER SICHERHEITS SERVICE Sp. z o.o.
477 International Project Management Association Polska
478 INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o.
479 Inżynieria Obrazu Maciej Mika
480 ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o.
481 ISOC Polska
482 ISOQAR CEE Sp. z o.o.
483 ISSA Polska - Stowarzyszenie do Spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych
484 ITTOOL Michał Łoś
485 Izba Architektów Rzeczpospolitej Polskiej
486 Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie"
487 Izba Gospodarcza Gazownictwa
488 Izba Projektowania Budowlanego
489 IZOLACJA - JAROCIN SA
490 Izolacje-Matizol Sp. z o.o.
491 J. Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARKO sp. j.
492 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
493 Jacek Dymowski
494 Jadwiga Stochel-Cyunel
495 Jakub Sejdak
496 JARS SA
497 Jastrzębska Spółka Węglowa SA
498 JG Consulting, Dr Jan Górecki
499 JMR. IT Jarosław Romanowski
500 JSW KOKS SA
501 Julia Żarczyńska Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA
502 Kaczmarek Malewo spółka jawna
503 KADIMEX SA
504 KAMIKA Instruments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
505 Kamstrup Sp. z o.o.
506 Kancelaria Sejmu, Biblioteka Sejmowa
507 KDK ELECTRO Damian Adamczyk
508 KEMA Maciejczyk Robert
509 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o.
510 KESSEL Sp.z o.o.
511 KGHM CUPRUM Sp. z o.o. Centrum Badawczo-Rozwojowe
512 KGHM Polska Miedź SA
513 KGHM ZANAM SA
514 Kingspan Insulation Sp. z o.o.
515 Kiwa Inspecta Polska Sp. z o.o.
516 KLINGER w Polsce Sp. z o.o.
517 Klub POLSKIE FORUM ISO 9000
518 KMD Poland Sp. z o.o.
519 Knauf Bełchatów Sp. z o.o.
520 Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
521 Knauf Insulation Sp. z o.o.
522 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.
523 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
524 Komenda Główna Policji
525 Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej
526 Konfederacja Lewiatan
527 Konsmetal Concept SA
528 KONTAKT - SIMON SA
529 Kopalnia Gipsu i Anhydrytu NOWY LĄD Sp. z o.o.
530 Korona Candles Sp. z o.o.
531 Korporacja Kominiarzy Polskich Stowarzyszenie Zawodowe
532 Krajowa Izba Gospodarcza
533 Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu
534 Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji
535 Krajowa Izba Gospodarcza Jubilersko-Zegarmistrzowska
536 Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia
537 Krajowe Forum Chłodnictwa Związek Pracodawców
538 Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy
539 Krajowe Zrzeszenie Producentów Materiałów Budowlanych CERBUD
540 Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny
541 Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
542 Krause Sp. z o.o.
543 Kronospan BS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
544 Krzysztof Bałkowiec TBF Systemy Jakości
545 Krzysztof Krywko
546 Krzysztof Wojtal ASweld Biuro Usług Techniczno-Organizacyjnych
547 KSC POLAND Sp. z o.o.
548 KUMIBEX Sp. z o.o.
549 Kuźnia Zawadzkie Sp. z o.o.
550 KZWM Ogniochron SA
551 L'Oreal Polska Sp. z o.o.
552 Laboratorium Analiz Chemicznych Spark-Lab Sp. z o.o.
553 Laboratorium Badawcze Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
554 Laboratorium Drogowe Wojciech Bogacki
555 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.
556 Laboratorium Techniki Budowlanej Sp. z o.o.
557 Labro Technologie Sp. z o.o. Sp. K.
558 LabStand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Małgorzata Bebejewska
559 Lafarge Cement SA
560 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
561 LAFOT elektronik Natalia Lalek
562 Landis Gyr Sp. z o.o.
563 LANSTER Sp. z o.o.
564 Lapp Insulators Sp. z o.o.
565 LEDVANCE Sp. z o.o.
566 Legrand Polska Sp. z o.o.
567 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.
568 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
569 Lift Components Sp. z o.o.
570 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
571 Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
572 LIPRO Roman Lipowicz
573 Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o.
574 Lloyd's Register Polska Sp. z o.o.
575 LOGSTOR POLSKA Sp. z o.o.
576 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
577 LOTOS Asfalt Sp. z o.o.
578 LOTOS Lab Sp. z o.o.
579 Lotos Oil Sp. z o.o.
580 LOTOS Paliwa Sp. z o.o.
581 LOTOS Petrobaltic SA
582 LUMEL S.A.
583 Łódź-SAT Sp. z o.o.
584 MACCAFERRI POLSKA Sp. z o.o.
585 MagicNets Sp. z o.o.
586 Magnaplast Sp. z o.o.
587 Mago SA
588 Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych
589 Manuli Hydraulics Polska S.A.
590 Marcin Trylski SAFCON
591 Marcin Woźniak - Wynajem Nieruchomości
592 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub
593 Marek Jelonek
594 Mattel Poland Sp. z o.o.
595 MAX-POL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
596 MAXAM Polska Sp. z o.o.
597 Mazur Sp. z o.o.
598 MBF Sp. z o.o.
599 McCORMICK POLSKA SA
600 MEDCOM Sp. z o.o.
601 MEDILAB Firma Wytwórczo-Usługowa Sp. z o.o.
602 Medpipe Sp. z o.o.
603 MedTech Polska
604 MEIKO Clean Solutions Polska Sp. z o.o.
605 MERAWEX Sp. z o.o.
606 Mercor SA
607 MESKO SA
608 MESSER Polska Sp. z o.o.
609 METALBUD Sp. z o.o.
610 METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.
611 MH-Expert J. Jadczak i Spółka Sp. j.
612 Michał Dominiak
613 MICHELIN POLSKA SA
614 Microsoft Sp. z o.o.
615 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie
616 Międzynarodowe Centrum Targowe Sp. z o.o.
617 Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników
618 Mikor Inżyniering Sp. z o.o.
619 Miłek lndusłries Polsko Sp. z o.o.
620 Ministerstwo Cyfryzacji
621 Ministerstwo Finansów
622 Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
623 Ministerstwo Infrastruktury
624 Ministerstwo Klimatu i Środowiska
625 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
626 Ministerstwo Rozwoju
627 Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
628 Ministerstwo Zdrowia
629 MISTA Sp. z o.o.
630 Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
631 MIWO Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej
632 MM Energy Sp. z o.o.
633 MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o.
634 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce
635 MOBILNE Laboratorium Techniki Budowlanej Sp. z o.o.
636 MOCHTOYS sp. j. A. Moch, K. Moch
637 Modertrans Poznań Sp. z o.o.
638 Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.
639 Mondi Świecie SA
640 Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy
641 Mostostal Warszawa SA
642 Mota-Engil Central Europe SA
643 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.
644 Multimed Sp. z o.o.
645 Muzeum Narodowe w Krakowie
646 Muzeum Narodowe w Warszawie
647 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
648 Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych
649 Naczelna Organizacja Techniczna - Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych
650 Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Rada w Kielcach
651 Nałęczów Zdrój S.A.
652 Narodowa Agencja Poszanowania Energii SA
653 Narodowe Archiwum Cyfrowe
654 Narodowe Centrum Badań Jądrowych
655 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni
656 Narodowy Bank Polski
657 Narodowy Instytut Dziedzictwa
658 Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów
659 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny
660 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa- Państwowy Instytut Badawczy
661 Navsim Polska Sp. z o.o.
662 NECTOR Sp. z o.o.
663 NEDCON Silesia Sp. z o.o.
664 NEOTHERM Sp. z o.o. Sp.k.
665 Nestlé Polska S.A.
666 New Energy Sp. z o. o.
667 New Era Materials Sp. z o.o.
668 NEWAG IP Management Sp. z o.o.
669 Nexans Polska Sp. z o.o.
670 NITROERG SA
671 NIVEA Polska Sp. z o.o.
672 NKT S.A.
673 Noble Cert Sp. z o.o.
674 Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.
675 NOMA 2 Sp. z o.o.
676 Nordis Chłodnie Polskie Sp. z o.o.
677 NOVOMATIC Technologies Poland S.A.
678 Now Act Consulting Joanna Sabina Terelak-Subramanian
679 Now-Act Consulting Sp. z o.o.
680 Noweko Sp. z o.o.
681 NYNAS Sp. z o.o.
682 Odlewnia Zawiercie SA
683 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM
684 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Świec i Zniczy
685 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego
686 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych
687 OKB Jankowski Goliński Spółka Jawna
688 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu
689 Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Olsztynie
690 Okręgowy Urząd Miar w Katowicach
691 Okręgowy Urząd Miar w Łodzi
692 Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu
693 Okręgowy Urząd Miar w Warszawie
694 Okręgowy Urząd Probierczy
695 OLISTER Sebastian Kosmalski
696 OMICRON Energy Solutions Polska Sp. z o.o.
697 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA
698 OPTOMER Julian Meller Zdzisław Rzetelski Sp.J.
699 Orange Polska SA
700 ORGANIKA CAR SA
701 ORLEN ASFALT Sp. z o.o.
702 ORLEN Laboratorium S.A.
703 ORLEN OIL Sp. z o.o.
704 ORLEN Paliwa Sp. z o.o.
705 ORLEN Południe SA
706 Orlen Upstream Sp. z o.o.
707 Ośrodek Badań i Certyfikacji SIMPTESTCERT Sp. z o.o.
708 Ośrodek Badań, Atestacji i Certyfikacji OBAC Sp. z o.o.
709 Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o.
710 Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Przemysłu Oponiarskiego STOMIL Sp. z o.o.
711 Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych Sp. z o.o.
712 Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Farb, Klejów i Polimerów SPEKTROCHEM-Artur Pałasz
713 Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych "OBRUM" Sp. z o.o.
714 Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów
715 Ośrodek Certyfikacji Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa im. Zenona Praczyka Sp. z o. o.
716 OWA POLSKA Sp. z o.o.
717 OZAS-ESAB Sp. z o.o.
718 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN S.A.
719 Panasonic Energy Poland SA
720 Panic Software Dawid Pilarski
721 Państwowa Agencja Atomistyki
722 Państwowa Inspekcja Pracy
723 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie
724 Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
725 Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
726 Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
727 Paroc Polska Sp. z o.o.
728 Partner Sp. z o.o.
729 PCFS Technology Sp. z o.o.
730 PERI Polska Sp. z o.o.
731 PERN S.A.
732 Persan Polska SA
733 PERUN SA
734 Pfleiderer Polska Sp. z o.o.
735 PGE Dystrybucja SA
736 PGE EJ 1 Sp. z o.o.
737 PGE Energia Ciepła SA
738 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA
739 PGNIG GAZOPROJEKT SA
740 PGNiG Technologie SA
741 PHILIP MORRIS Polska SA
742 Phytopharm Klęka SA
743 Pilkington IGP Sp. z o.o.
744 Pilkington Polska Sp. z o.o.
745 Pilz Polska Sp. z o.o.
746 Piotrowice Sp. z o.o.
747 Pipelife Polska SA
748 PIR Holding Sp. z o.o.
749 PIT-RADWAR SA
750 PKP CARGO SA
751 PKP Energetyka SA
752 PKP Polskie Linie Kolejowe SA
753 Place Zabaw Sp. z o.o.
754 PLAFOND S.C.
755 Planika Sp. z o.o.
756 Poczta Polska SA
757 Polcargo International Sp. z o.o.
758 POLCEN Sp. z o.o.
759 Polimex Mostostal SA
760 Polish Trade House Sp. z o.o.
761 Politechnika Białostocka
762 Politechnika Częstochowska
763 Politechnika Gdańska
764 Politechnika Koszalińska
765 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
766 Politechnika Lubelska
767 Politechnika Łódzka
768 Politechnika Opolska
769 Politechnika Poznańska
770 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
771 Politechnika Śląska
772 Politechnika Świętokrzyska
773 Politechnika Warszawska
774 Politechnika Wrocławska
775 POLMO Łomianki SA
776 POLON - SYSTEMS Jan Kołosowski
777 POLON-ALFA SA
778 Polska Agencja Kosmiczna
779 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
780 Polska Akademia Jakości CERT Sp. z o.o.
781 Polska Ceramika Ogniotrwała ŻARÓW SA
782 Polska Federacja Rynku Nieruchomości
783 Polska Grupa Zbrojeniowa SA
784 Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki
785 Polska Izba Gospodarcza Rusztowań
786 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o.
787 Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
788 Polska Izba Inżynierów Budownictwa
789 Polska Izba Konstrukcji Stalowych
790 Polska Izba Mleka
791 Polska Izba Ochrony
792 Polska Izba Paliw Płynnych
793 Polska Izba Przemysłu Skórzanego
794 Polska Izba Systemów Alarmowych
795 Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji
796 Polska Organizacja Gazu Płynnego-Związek Pracodawców
797 Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego
798 Polska Sekcja IEEE
799 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
800 Polska Unia Ubocznych Produktów Spalania
801 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
802 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.
803 Polski Instytut Data Center S.A.
804 Polski Instytut Spalania
805 Polski Komitet Geotechniki
806 Polski Komitet Narodowy EPAL
807 Polski Koncern Naftowy ORLEN SA
808 Polski Ogród Sp. z o.o.
809 Polski Rejestr Statków SA
810 Polski Związek Faktorów
811 Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS
812 Polski Związek Krótkofalowców
813 Polski Związek Pracodawców OCHRONA
814 Polski Związek Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR "SIPUR"
815 Polski Związek Producentów Kruszyw
816 Polski Związek Producentów Płyt Warstwowych
817 Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego
818 Polski Związek Żeglarski
819 Polskie Centrum Akredytacji
820 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA
821 Polskie Centrum Międzynarodowej Organizacji Scenografów, Techników i Architektów Teatru OISTAT
822 Polskie Domy Drewniane S.A.
823 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA
824 Polskie Koleje Linowe SA
825 Polskie Okna i Drzwi Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów
826 Polskie Radio SA
827 Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA
828 Polskie Stowarzyszenie Biur Tłumaczeń
829 Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych - Polish Toy Association
830 Polskie Stowarzyszenie Geosyntetyczne
831 Polskie Stowarzyszenie Gipsu
832 Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa
833 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania
834 Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Epidemiologicznych
835 Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji
836 Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów
837 Polskie Stowarzyszenie Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych
838 Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu
839 Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego
840 Polskie Stowarzyszenie Rowerowe
841 Polskie Stowarzyszenie Sterylizacji Medycznej
842 Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych
843 Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii
844 Polskie Towarzystwo Badań Nieniszczących
845 Polskie Towarzystwo Fizyki Medycznej im. Cezarego Pawłowskiego
846 Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne
847 Polskie Towarzystwo Gemmologiczne
848 Polskie Towarzystwo Gleboznawcze
849 Polskie Towarzystwo Informatyczne
850 Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
851 Polskie Towarzystwo Lingwistyki Stosowanej
852 Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej
853 Polskie Towarzystwo Zootechniczne im. Michała Oczapowskiego
854 Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.
855 Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych
856 Polskie Zrzeszenie Wykonawców Fundamentów Specjalnych
857 Polwax SA
858 Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
859 Pomorskie Przedsiębiorstwo PRO-Elmont Sp. z o.o.
860 PONAR Wadowice SA
861 Porozumienie Związków Zawodowych KADRA
862 Porta KMI Poland Sp. z o.o. Spółka komandytowa
863 Poznańska Palarnia Kawy ASTRA Sp. z o.o.
864 POŻ-INSTALACJE Tomasz Klimczak
865 PPE POLAND Sp. z o.o.
866 PPG Deco Polska Sp. z o.o.
867 PPHU LINPOL s.c. Krzysztof Grabicki, Anita Grabicka, Izabela Wilk
868 Pracownia Projektowa F-11 Marcin Furtak
869 PRATT & WHITNEY Rzeszów S.A.
870 Prefabet - Osława Dąbrowa SA
871 PRO-EXIMP B.K. Piwko sp. j.
872 PROCHEM SA
873 PRODMAR Sp. z o.o.
874 PROJEKT-LAB Sp. z o.o.
875 Prokonsument Sp. z o.o.
876 PROLIGHT Sp. z o.o.
877 PROMAG SA
878 Promet Safe Sp. z o.o.
879 Promotorzy Trading Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
880 PROTECT & DEFEND Sp. z o.o.
881 Protect Tadeusz Cisek i Współnicy Sp. J.
882 PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz
883 PROTIM Sp. z o.o.
884 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o.
885 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów SA
886 Przedsiębiorstwo Doświadczalno-Produkcyjne Naftochem Sp. z o.o.
887 Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.
888 Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" Sp. z o.o.
889 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Przemysłowe WODROL Wałcz Sp. z o.o.
890 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze
891 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o.
892 Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce SA
893 Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych Dźwigpol S.A.
894 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Pro-Candle Sp. z o.o.
895 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "TERMEX" Sp. z o.o.
896 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "SUPRON 3" Sp. z o.o.
897 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe ADOB Sp. z o.o. Sp. jawna
898 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe BIALIMEX Sp. z o.o.
899 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Drabex Janusz Wilczek
900 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FRUCTODOR Sp. z o.o.
901 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan Wójcik
902 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wader-Woźniak Sp. z o.o.
903 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Chekar" S.C.
904 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Klupś" Ryszard Klupś
905 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Pomel Sp. z o.o.
906 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOSEBA Sp. z o.o.
907 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A.
908 Przedsiębiorstwo Rekreacyjne Buszek Renata
909 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Bytom Sp. z o.o.
910 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL SA
911 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe SOLFUM Sp. z o.o.
912 Przedsiębiorstwo Usługowo-Remontowe REMODEX, Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Sp z o.o.
913 Przetwórstwo Rybne ŁOSOŚ Sp. z o.o.
914 PU Polska - Związek Producentów Płyt Warstwowych i Izolacji
915 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
916 PULSAR K.Bogusz Spółka jawna
917 PUSTUŁ HANDEL Sp. z o.o.
918 PW Krystian Sp. z o.o.
919 PZL SĘDZISZÓW Spółka Akcyjna
920 Q-LAB MAŁGORZATA GRABIŃSKA - KURTYCZ
921 QPD Dorota Pierzecka
922 Rada Stołeczna Naczelnej Organizacji Technicznej
923 RADMOR S.A.
924 RADPOL SA
925 RADWAG Wagi Elektroniczne Witold Lewandowski
926 RAFAKO SA
927 REDPIX Marcin Bajek
928 Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.
929 REKINO Sp. z o.o. Sp.k.
930 REMA SA
931 riskCE Sp. z o.o. Sp. k.
932 Robert Bosch Sp. z o.o.
933 Roca Polska Sp. z o.o.
934 Rockfin Sp. z o.o.
935 Rockwell Automation Sp. z o.o.
936 Rockwool Polska Sp. z o.o.
937 ROGUM KABLE Sp. z o.o.
938 ROMA Sp. z o.o.
939 Rymatex Sp. z o.o.
940 Rządowe Centrum Bezpieczeństwa
941 Sabre Polska Sp. z o.o.
942 Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
943 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o.
944 Saint-Gobain Polska Sp. z o. o.
945