Zawartość

PKN na Pikniku Drukarza

2011-06-17

W niedzielę 12 czerwca 2011 roku na stadionie KS DRUKARZ w Parku Skaryszewskim odbył się Pierwszy Warszawski Sportowy Piknik DRUKARZA. Wzięli w nim udział rodzice z dziećmi, zawodnicy klubu, sympatycy piłki nożnej oraz zaproszeni goście specjalni.

Podczas pikniku rozgrywane były mecze towarzyskie pomiędzy drużynami ze wszystkich roczników, grających na co dzień w barwach Drukarza. Entuzjazm uczestników spotkania wzbudził zarówno mecz trenerzy – rodzice jaki i seniorzy – Dolcan II Ząbki.

uczestniczy 1.jpg    uczestnicy 2.jpg

              Uczestnicy Pikniku Drukarza

                       

Piękna pogoda pozwoliła również na organizację wielu konkursów sportowych, w których jednym z fundatorów nagród był Polski Komitet Normalizacyjny.

Dla uczestników zabawy na wolnym powietrzu PKN przygotował również materiały informacyjne, dotyczące działalności PKN i korzyści płynących z udziału w systemie dobrowolnej normalizacji, w tym możliwości wykorzystania norm przy budowie bezpiecznych obiektów sportowo – rekreacyjnych. Dzięki odczytywanym zapowiedziom sponsorskim uczestnicy pikniku, do których należeli głównie rodzice, dowiedzieli się o istnieniu niektórych norm ważnych dla zdrowia i bezpieczeństwa ich pociech.

Polski Komitet Normalizacyjny chętnie bierze udział we wszystkich przedsięwzięciach, dzięki którym może szerzyć wiedzę normalizacyjną. Organizatorzy i władze PKN uznali, że tego typu współpraca może przynieść obopólne korzyści, dlatego powinna być kontynuowana.