Zawartość

Nowy Prezydent ISO

2012-01-14

1 stycznia 2013 roku Terry Hill rozpoczął swoją dwuletnią kadencję na stanowisku Prezydenta ISO.  Nowy prezydent  pochodzi  z Wielkiej Brytanii.  Jako specjalista ds. inżynierii lądowej posiada międzynarodowe doświadczenie w opracowywaniu i realizacji projektów infrastrukturalnych i transportowych, które przynoszą korzyści społecznościom na całym świecie. Terry Hill posiada stopnie naukowe w dziedzinie inżynierii cywilnej i strukturalnej orazekonomii.  Obecnie jest niewykonawczym członkiem zarządu  spółki Crossrail a także członkiem wielu stowarzyszeń zawodowych, w tym Królewskiej Akademii Inżynieryjnej, Instytutu Inżynierii Lądowej oraz Światowego Forum Gospodarczego.

Przesłanie Prezydenta ISO w styczniowym numerze „Wiadomości PKN. Normalizacja”