Zawartość

Konferencja „Nowe standardy higieny i bezpieczeństwa żywności w UE”

2012-08-29

Czy w dobie pojawiających się wciąż zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa żywności zarówno w Polsce, jak i w całej Europie, urzędowa kontrola żywności  jest wystarczająca? Czy niezbędne staną się dobrowolne normy z tego zakresu?

Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź, uczestnicząc  w konferencji „Nowe standardy higieny i bezpieczeństwa żywności w UE”, która odbędzie się 27 września 2012 r.

Polski Komitet Normalizacyjny objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Na konferencji  przedstawione zostaną m.in. zagadnienia polityki normalizacyjnej  w zakresie higieny i bezpieczeństwa żywności, kwestie bezpieczeństwa produkcji i przechowywania żywności,  założenia projektu nowej Normy Europejskiej dot. usług ochrony przed szkodnikami.

Polski Komitet Normalizacyjny będzie reprezentowany przez Jolantę Kochańską, Zastępcę Prezesa ds. Normalizacji , która przybliży uczestnikom wiedzę na temat polityki normalizacyjnej w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://www.bpj.com.pl/