Zawartość

CEN organizuje jednodniowy kurs nt. ochrony środowiska w normach

2013-02-22

Helpdesk CEN ds. zagadnień ochrony środowiska organizuje w Brukseli kurs na temat włączania do norm aspektów środowiskowych. Celem kursu jest uświadomienie opracowującym dokumenty normalizacyjne, że uwzględnienie kwestii ochrony środowiska podczas przygotowywania treści norm dotyczących produktów i usług jest konieczne.

Jednodniowe darmowe kursy są zaplanowane na 25 kwietnia oraz 9 października 2013 roku i odbędą się, jeśli zgłosi się dostateczna ilość osób. Zainteresowani proszeni są o jak najszybsze potwierdzenie udziału mailowo, wysyłając wiadomość na adres: cen.ehd@cencenelec.eu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2013 roku.

Więcej informacji na stronie:

http://www.cen.eu/cen/Services/EHD/Training/Pages/default.aspx