Zawartość

Finał I Konkursu „Normalizacja i ja”

2013-04-24

konkurs.jpg

17 kwietnia 2013 roku, podczas II Konferencji Normalizacja w Szkole „Z normalizacją w przyszłość. Łatwiej, szybciej, lepiej”, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Normalizacja i ja”. Organizatorem konkursu był Polski Komitet Normalizacyjny, zaś patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Mazowiecki i Podkarpacki Kurator Oświaty.

Konkurs skierowany był do uczniów oraz nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem konkursowym dla uczniów było wykonanie dowolną techniką plakatu na temat „Normalizacja i ja”, natomiast nauczyciele mieli przygotować scenariusz lekcji dotyczącej normalizacji bądź opracowanie z zakresu wykorzystania wiedzy o normalizacji w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Laureatami konkursu w kategorii uczniowie zostali:

I miejsce - Joanna Kraska – uczennica IV klasy Technikum Handlowego w Zespole Szkół w Sokołowie Małopolskim (opiekun pracy - mgr Anna Kolano);

pierwsze_miejsce_joanna_kraska.jpg
II miejsce - Aneta Cisło - uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół w Sokołowie Małopolskim (opiekun pracy - mgr Anna Kolano);
drugie_miejsce_aneta_cislo.jpg
III miejsce - Paweł Jaworucki - uczeń Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach i Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach (opiekun pracy mgr Piotr Pniewski – nauczyciel Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach).

 

trzecie_miejsce_pawel_jaworucki.jpg
W kategorii „Nauczyciele” przyznano Nagrodę Specjalną mgr Elżbiecie Ciemiędze - nauczycielowi Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.