Zawartość

Nagroda ISO 2013

2013-06-11

Z inicjatywy byłego prezydenta ISO, dr. Borysa Aleshina, ustanowiono w tym roku Nagrodę ISO - „The ISO Prize”. Nagroda ma być wyróżnieniem dla osoby, która poprzez odpowiednią interpretację oraz wykorzystanie norm ISO przyczyniła się do zmiany postrzegania współczesnych, globalnych wyzwań. Wyzwania te mogą mieć charakter technologiczny, ekonomiczny lub społeczny.

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna chciałaby nagrodzić liderów świata biznesu, administracji i szkolnictwa wyższego.

Kandydaci do nagrody nie powinni wywodzić się spośród członków ISO, jej komitetów technicznych, krajowych komitetów lustrzanych oraz pracowników Centralnego Sekretariatu.

Osoby zainteresowane powinny przesyłać zgłoszenia bezpośrednio na adres: isoprize@iso.org do 5 lipca 2013.

Szczegóły konkursu można znaleźć tutaj.