Zawartość

PKN na Targach Zabawek i Artykułów dla Dzieci „Happy Baby” 2013 w Poznaniu

2013-10-22

targi_box2.jpgW dniach 19-20 października br. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się targi „Happy Baby”. W wydarzeniu uczestniczyli liczni producenci, importerzy, dystrybutorzy zabawek oraz artykułów dla niemowląt i dzieci do lat 10, a także konsumenci, czyli rodzice z dziećmi.

Polski Komitet Normalizacyjny jako wystawca brał aktywny udział w Targach. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem zarówno wśród dostawców wyrobów, jak i rodziców. W tym segmencie wyrobów, wyjątkową uwagę przykłada się do bezpieczeństwa „małego” użytkownika, jakim jest dziecko. W szczególności, przedstawiciele PKN zwracali uwagę odwiedzających oraz wystawców na potwierdzanie jakości wystawianych wyrobów w świetle aktualnych norm dotyczących wyrobów dziecięcych takich jak: łóżeczka, butelki, smoczki czy np. wózki. Tylko certyfikacja przez niezależną stronę trzecią uwiarygadnia sprzedawany produkt spełniający wymagania norm. Tematyka certyfikacji, w tym certyfikacji na Znak PN prezentowana była producentom oraz wyjaśniana konsumentom wyrobów dziecięcych i spotkała się z dużym zainteresowaniem obu grup.

Nadrzędny cel uczestnictwa PKN w Targach, jakim jest promowanie Znaku PN, został osiągnięty. Może to skutkować nawiązaniem współpracy z zainteresowanymi producentami w obszarze certyfikacji wyrobów dla dzieci.

Ulotki informacyjne:

targi_box_miniaturka1.jpg   targi_box_miniaturka2.jpg

Zdjęcia:

2013-10-19-212.jpg  2013-10-19-074a.jpg  2013-10-19-217.jpg  2013-10-19-214.jpg