Zawartość

Wideokonferencja ISO nt. bezpieczeństwa informacji

2013-11-29

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna ISO organizuje wideokonferencję Google Hangout na temat normy ISO/IEC 27001 dotyczącej Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji opracowanej w Komitecie Technicznym ISO/IEC JTC 1/SC 27 - IT Security techniques.

Konferencja odbędzie się 5 grudnia 2013 r. o 15.30 -  troje ekspertów odpowiadać będzie na pytania związane z nowym wydaniem normy ISO/IEC 27001:2013 .

Rosnąca liczba cyberataków dotyka przedsiębiorstwa wszystkich typów bez względu na ich wielkość. Utworzenie silnego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego z normą ISO/IEC 27001 może pomóc organizacjom w ochronie danych wrażliwych.

Jeżeli mają Państwo pytania na temat bezpieczeństwa informacji już teraz można wysyłać pytania do ISO, oznaczając je kodem #ISOIEC27001GH. Więcej na ten temat

Tu można obejrzeć zapis poprzedniego Hangoutu

A tu dowiedzieć się więcej na ten temat