Zawartość

Ruszyła nowa strona CEN

2014-02-27

26 lutego 2014 r. Europejski Komitet Normalizacyjny (CEN) uruchomił nową wersję swojej strony internetowej.  Udoskonalona witryna WWW jest bardziej nowoczesna i znacznie przyjaźniejsza dla użytkownika.

Podstawowe zmiany dotyczą uproszczenia komunikacji przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii – strona jest obecnie dostępna także na tabletach i smartfonach. Bardziej widoczny stał się także aspekt społecznościowy – lepszą interaktywność zapewnia integracja z Facebookiem i Twitterem.

Nowa witryna CEN pozwala na dostęp do aktualnej informacji o opublikowanych normach i pracach normalizacyjnych. Chodzi tu zarówno o możliwość przeszukiwania katalogu norm, jak i o dostęp do prac konkretnych Komitetów Technicznych. Uruchomiono także nową wersję systemu wsparcia BOSS (Business Operations Support System).

Twórcy strony proszą użytkowników o przysyłanie swoich uwag i sugestii dotyczących funkcjonowania nowej wersji WWW. Służą także wskazówkami co do umiejscowienia treści na nowej witrynie. Komentarze i prośby o pomoc można wysyłać na adres: media@cencenelec.eu