Zawartość

Rozstrzygnięcie I Konkursu „Lider Wdrażania Edukacji Normalizacyjnej w Szkołach Ponadgimnazjalnych”.

2014-06-16

W dniu 3 czerwca 2014 roku w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi odbyła się konferencja na temat „Podsumowanie konkursów zorganizowanych w roku szkolnym 2013/2014 przez Pracownię Edukacji Zawodowej”. Jednym z ważniejszych był

I Konkurs „Lider Wdrażania Edukacji Normalizacyjnej w Szkołach Ponadgimnazjalnych”, który został objęty honorowym patronatem przez Polski Komitet Normalizacyjny. Adresatami Konkursu były szkoły ponadgimnazjalne województwa łódzkiego prowadzące działania w zakresie edukacji normalizacyjnej. Przedmiotem oceny konkursowej były działania szkoły podejmowane w zakresie wdrażania edukacji normalizacyjnej.  Tytuł Lidera przyznano Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim. Nagrodę Specjalną przyznano Zespołowi Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi za całokształt działalności.

W uroczystości wręczenia nagród ze strony PKN wzięli udział Prezes PKN - dr inż. Tomasz Schweitzer oraz dr inż. Zygmunt Niechoda – doradca Prezesa. Prezes PKN wręczył na ręce dyrektora J. Moosa list z podziękowaniami dla ŁCDNiKP za zaangażowanie i wkład w upowszechnianie edukacji normalizacyjnej w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Łodzi i Województwa.

(czytaj więcej…)