Zawartość

Warsztaty ISO w Warszawie

2014-12-11
iso_workshop.jpg
Warsztaty ISO w Warszawie

W dniach 8 – 10 grudnia 2014 r. odbyły się w Warszawie Warsztaty ISO dotyczące strategii marketingowych i komunikacyjnych związanych ze sprzedażą norm ISO i innych produktów normalizacyjnych.

W warsztatach wzięli udział  przedstawiciele marketingu i sprzedaży  jednostek normalizacyjnych będących członkami ISO z: Azerbejdżanu, Kazachstanu, Kirgistanu, Armenii, Bośni i Hercegowiny, Serbii, Macedonii, Ukrainy, Gruzji, Albanii, Mołdowy oraz Polski.

Na spotkaniu poruszono kwestie związane z efektywną komunikacją, ochroną praw autorskich dot. norm, wykorzystaniem mediów społecznościowych w promowaniu normalizacji oraz rolą ISO dotyczącą wspierania działań swoich członków.

Warsztaty były prowadzone przez przedstawicieli Centralnego Sekretariatu ISO:  Katie Bird (Communications and Content Strategies) oraz Régis Brinster (Marketing and Sales).

Spotkanie to było dobrą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności związanych z marketingiem, sprzedażą oraz do wymiany doświadczeń między krajowymi jednostkami normalizacyjnymi.