Zawartość

Młodzi Profesjonaliści IEC 2015 – Mińsk (Białoruś)

2015-03-12
box-iec.jpg
Młodzi Profesjonaliści

Polski Komitet Normalizacyjny zakończył nabór chętnych do wzięcia udziału w warsztatach dla młodych profesjonalistów organizowanych przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC – International Electrotechnical Commission), które w tym roku odbędą się w Mińsku (Białoruś) w dniach 12-16.10.2015 r. w ramach 79. Sesji Generalnej IEC.

W warsztatach będą mogli wziąć udział technicy, inżynierowie lub magistrowie w wieku 20-35 lat, pracujący w branży  związanej z tematyką, którą zajmuje się IEC. Celem warsztatów jest zachęcenie młodych specjalistów do udziału w pracach IEC. Uczestnicy spotkania w Mińsku będą mieli możliwość  uzyskać wiedzę  na temat działalności statutowej IEC w zakresie normalizacji oraz oceny zgodności. Ponadto będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów zawodowych – podczas warsztatów poznają m.in. menadżerów IEC odpowiedzialnych za prowadzenie prac normalizacyjnych oraz funkcjonowanie oceny zgodności.

 

Więcej na temat IEC Young Professionals Programme

Warsztaty Young Professionals 2015