Zawartość

Sierpniowe „Wiadomości PKN"

2015-08-20
box8.jpg
Sierpniowe „Wiadomości PKN"

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do lektury najnowszego numeru „Wiadomości PKN”.

Tym razem najwięcej frajdy powinni mieć fani motoryzacji zainteresowani nowinkami technicznymi z tej branży.

Jaka będzie komunikacja w przyszłości, czy samochody zaczną wzajemnie siebie informować o różnych zdarzeniach na drogach, kiedy same zaczną dzwonić na numery alarmowe itp. - to jest główny temat miesięcznika. Jednak jak zwykle nowe technologie przyniosą także nowe zagrożenia. Zapobieganie tym zagrożeniom umożliwiają normy dotyczące inteligentnych systemów transportowych (s. 15).

Polecamy także ciekawą publikację nt. normy ISO 13810 promującej turystykę przemysłową. Można to potraktować jako inspirację do ciekawego spędzenia reszty wakacji.