Zawartość

ASMET – spotkanie normalizacyjne

2015-10-07

2 października br. odbyło się spotkanie przedstawicieli PKN z reprezentantami firmy ASMET. Poruszono na nim kwestie dotyczące współpracy, a szczególnie udziału przedstawicieli firmy w pracach komitetów technicznych PKN.

Uczestnictwo w pracach KT niesie za sobą wiele korzyści: poszerzenie kontaktów biznesowych,  zwiększenie przewagi konkurencyjnej, a przede wszystkim możliwość współtworzenia treści Polskich Norm. PN zdobyły status wiarygodnego dokumentu, zawierającego najbardziej aktualny stan wiedzy w zakresie badań i technologii, którego stosowanie minimalizuje koszty, gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie odbiorców.

Dziś Grupa ASMET jest nowoczesną i prężnie działającą firmą, jednym z największych polskich przedsiębiorstw dostarczających elementy złączne. ASMET oferuje m.in. śruby, nakrętki, podkładki, gwoździe, druty, nity. Wysoka jakość wyrobów zapewnia firmie dobrą pozycję na rynku. ASMET wyróżnia  się tym, że docenia znaczenie i potrafi korzystać z Polskich Norm: w firmie wdrożono system zarządzania jakością zgodny z PN-EN ISO 9001:2009 oraz system zarządzania środowiskowego wg PN-EN ISO 14001:2005.