Zawartość

KONKURS Młodzi Profesjonaliści IECEE 2016

2016-03-07

Program Młodzi Profesjonaliści IEC (IEC Young Professionals) ma na celu kształtowanie przyszłości międzynarodowej normalizacji i oceny zgodności w dziedzinie elektrotechniki. Biorą w nim udział inżynierowie, magistrowie lub technicy w wieku 20-35 lat pracujący w branży mającej związek z tematyką będącą w centrum zainteresowania IEC.

IECEE (IEC System of Conformity Assessment Schemes for Electrotechnical Equipment and Components), zachęcony sukcesem programu, rozważa finansowanie udziału dwóch Młodych Profesjonalistów w posiedzeniu IECEE CMC (IECEE Certification Management Committee)*, które odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2016 r. w Oslo (Norwegia). Podczas posiedzenia będą oni korzystać z nowoczesnych technologii, które pozwolą na poszerzanie wiedzy w temacie oceny zgodności oraz działalności i strategii IECEE.

Informacje na temat konkursu znaleźć można w załączonym pliku oraz w formularzu zgłoszeniowym.

Kandydatury można zgłaszać do 15 marca br. Wypełniony formularz Młodzi Profesjonaliści IECEE należy przesłać na adres:secretariat@iecee.org

 

*Komitet Zarządzający Certyfikacją