Zawartość

Młodzi Profesjonaliści IEC 2016 – Frankfurt (Niemcy)

2016-03-09

Polski Komitet Normalizacyjny po raz kolejny ogłasza nabór chętnych do wzięcia udziału w warsztatach dla młodych profesjonalistów organizowanych przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC – International Electrotechnical Commission). W tym roku warsztaty odbędą się we Frankfurcie (Niemcy) w dniach 10-14.10.2016 r., w ramach 80. Sesji Generalnej IEC.

Warsztaty przeznaczone są dla techników, inżynierów lub magistrów w wieku 20-36 lat pracujących w branży związanej z tematyką, którą zajmuje się IEC. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie przez kandydatów pewnego doświadczenia normalizacyjnego (np. udział w pracach komitetu technicznego) oraz swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

Celem warsztatów jest zachęcenie młodych specjalistów do udziału w pracach IEC. Uczestnicy spotkania we Frankfurcie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat działalności statutowej IEC w zakresie normalizacji oraz oceny zgodności. Poza tym, będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów zawodowych – podczas warsztatów poznają m.in. menadżerów IEC odpowiedzialnych za prowadzenie prac normalizacyjnych oraz funkcjonowanie oceny zgodności.

Jeżeli:

  • jesteś menadżerem, inżynierem lub technikiem w wieku 20-36 lat;
  • posiadasz doświadczenie w pracy z normami lub ich opracowywaniu;
  • pracujesz dla firmy lub w branży wykorzystującej normy w ramach swojej działalności lub biorącej czynny udział w pracach IEC;
  • chciałbyś/chciałabyś bardziej zaangażować się we współpracę z IEC;

Zgłoś się!

Jak zgłosić się na warsztaty

Więcej na temat IEC Young Professionals Programme

Warsztaty Young Professionals 2016 - informacje