Zawartość

V Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w szkole”

2016-03-19
box22.jpg
V Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w szkole”

10 marca 2016 r. w siedzibie Ośrodka Rozwoju Edukacji odbyła się organizowana przez PKN V Konferencja z cyklu „Normalizacja w szkole”. Hasło przewodnie tegorocznej konferencji brzmiało „Stosowanie norm gwarancją jakości”.

Honorowy patronat nad konferencją objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ochotniczy Hufiec Pracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie oraz Kuratoria Oświaty: mazowieckie, łódzkie i podkarpackie.

Podczas konferencji miało miejsce wręczenie nagród laureatom IV Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja”, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Stosowanie norm gwarancją jakości wyrobów i usług".

Dowiedz się więcej o nagrodzonych

Odbyła się również gala nadania honorowego tytułu Promotora Edukacji Normalizacyjnej  - przyznawanego przez PKN osobom lub instytucjom wspierającym edukację normalizacyjną, przyczyniającym się do rozpowszechniania wiedzy normalizacyjnej, czynnie uczestniczącym w procesie wdrażania edukacji normalizacyjnej do praktyki nauczania i wychowywania.

Relację z konferencji znajdziecie Państwo niebawem w marcowym numerze „Wiadomości PKN” oraz na portalu WIEDZA.