Zawartość

Weź udział w konkursie #speakstandards 2016

2016-07-21

konkurs_speakstandards_2016.jpgZ okazji przygotowań do tegorocznego Światowego Dnia Normalizacji - w tym roku odbywającego się pod hasłem „Normy budują zaufanie” - ISO, IEC I ITU zapraszają do udziału w  konkursie video #speakstandards 2016.

Wyobraź sobie świat bez normalizacji międzynarodowej po to, żeby zrozumieć, jak trudne byłoby życie, gdyby nie było międzynarodowych norm jakości, bezpieczeństwa i zgodności. Wymyśl przykład czegoś, co nie działałoby lub działałoby gorzej i mniej bezpiecznie bez tych norm i pokaż to w 15-sekundowym filmie.

Twórca zwycięskiego filmu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 franków szwajcarskich, a każdy z trójki finalistów konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 500 franków szwajcarskich.

Termin zgłoszeń do konkursu upływa 15 sierpnia br. Aby dowiedzieć się więcej o konkursie #speakstandards 2016i warunkach uczestnictwa,zajrzyj tutaj.

Potrzebujesz inspiracji? Obejrzyj filmy z ubiegłorocznej edycji konkursu i dowiedz się więcej o zeszłorocznych zwycięzcach.