Zawartość

Sierpniowy numer „Wiadomości PKN”

2016-08-19

box8_0.jpgLato, dłuższe dni, ciągle jeszcze trwające wakacje, uprawianie sportów na świeżym powietrzu to powód, dla którego w tym numerze pojawiły się informacje o najnowszych Normach Europejskich dotyczących sportu i rekreacji. Plany normalizacyjne na 2016 r. skupione są m.in. na opracowywaniu norm dot. wyposażenia rowerów i bezpieczeństwa ich użytkowania. Prace w tej dziedzinie w PKN prowadzi KT 17 ds. Pojazdów i Transportu Drogowego. Wycieczki rowerowe to przecież ciągle jeden z ciekawszych sposobów rodzinnego, aktywnego wypoczynku.

Zachęcamy również do zapoznania się ze wszystkimi artykułami numeru sierpniowego, wśród których znajdą Państwo informacje dotyczące cyberbezpieczeństwa oraz relację z The World Smart City Forum.

Życzymy przyjemnej lektury