Zawartość

Spotkanie Przewodniczących OT

2016-12-07
Spotkanie Przewodniczących OT

box (002).jpg15 listopada 2016 r. w Hotelu Novotel w Warszawie Polski Komitet Normalizacyjny zorganizował Spotkanie Przewodniczących Organów Technicznych. W spotkaniu wzięli udział: Kierownictwo PKN, dyrektorzy wydziałów oraz wszyscy kierownicy sektorów PKN.

Spotkanie miało na celu przedstawienie najważniejszych zadań Przewodniczących OT oraz nowego systemu kwalifikacji dla Sekretarzy OT. Uczestników zapoznano z procedurami funkcjonowania OT – podkreślono planowane zmiany, podano również wykaz przydatnych informacji i aplikacji na stronie internetowej PKN.

Spotkanie tradycyjnie zakończyła dyskusja, w której uczestnicy prosili o dodatkowe informacje i dzielili się swoimi wątpliwościami; najwięcej kontrowersji budziły kwestie związane z powoływaniem norm w przepisach prawa.

Zorganizowanie spotkania było wyrazem uznania PKN dla Przewodniczących OT i docenienia ich wpływu na jakość dokumentów normalizacyjnych.

Więcej przeczytacie Państwo w grudniowym numerze „Wiadomości PKN”.

Galeria