Zawartość

Młodzi Profesjonaliści IEC 2017 – Władywostok (Rosja)

2017-03-17

Polski Komitet Normalizacyjny po raz kolejny ogłasza nabór na warsztaty dla Młodych Profesjonalistów, organizowane przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC – International Electrotechnical Commission), które w tym roku odbędą się we Władywostoku (Rosja) w dniach 9-13.10.2017 r. w ramach 81. Sesji Generalnej IEC.

Warsztaty przeznaczone są dla techników, inżynierów lub magistrów w wieku 20-36 lat, pracujących w branży związanej z tematyką, którą zajmuje się IEC. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie przez kandydatów pewnego doświadczenia normalizacyjnego (np. udział w pracach Komitetu Technicznego) oraz swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

Celem warsztatów jest zachęcenie młodych specjalistów do udziału w pracach IEC. Uczestnicy spotkania we Władywostoku będą mogli dowiedzieć się więcej na temat działalności statutowej IEC w zakresie normalizacji oraz oceny zgodności. Poza tym, będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów zawodowych – podczas warsztatów poznają m.in. menadżerów IEC odpowiedzialnych za prowadzenie prac normalizacyjnych oraz funkcjonowanie oceny zgodności.

Jeżeli:

- jesteś menadżerem, inżynierem lub technikiem w wieku 20-36 lat;

- posiadasz doświadczenie w pracy z normami lub ich opracowywaniu;

- pracujesz dla firmy lub w branży wykorzystującej normy w ramach swojej działalności lub biorącej czynny udział w pracach IEC;

- chciałbyś/chciałabyś bardziej zaangażować się we współpracę z IEC -

Zgłoś się!

Jak zgłosić się na warsztaty

Więcej na temat IEC Young Professionals Programme

Warsztaty Young Professionals 2017