Zawartość

Targi EUROLAB 2017

2017-03-31

W dniach 29-31 marca odbywa się XIX edycja Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2017 oraz VI Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab.

Jest to ważne wydarzenie promujące najnowsze rozwiązania i technologie przeznaczone dla laboratoriów. To spotkanie przedstawicieli nauki i biznesu, ekspertów z ośrodków naukowo-badawczych i menedżerów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, pozwalające nawiązywać kontakty handlowe oraz zdobywać specjalistyczną wiedzę. Ważną częścią targów jest bogaty program merytoryczny, obfitujący w konferencje, spotkania, wykłady i warsztaty – wszystkie prowadzone przez wybitnych naukowców i ekspertów w swojej dziedzinie, mające wpływ na podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczestników.

Podobnie jak w roku ubiegłym, Polski Komitet Normalizacyjny wspólnie z Klubem Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB współorganizuje konferencję „Problemy Laboratoriów”(30 marca 2017, godz. 10.00-13.00; sala konferencyjna "D").

W trakcie spotkania swoją prelekcję pt. „Przydatne informacje i nowe aplikacje na stronie www.pkn.pl” wygłosi Teresa Sosnowska, Dyrektor Wydziału Prac Normalizacyjnych.

Podczas targów ciekawie zapowiadają się także konferencje Polskiego Centrum Akredytacji: „Wdrażamy znowelizowane wymagania normy ISO/IEC 17025 - ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” (29 marca 2017, godz. 11.30-14.00) oraz Głównego Urzędu Miar: „Od wzorcowań do badań” (30 marca 2017, godz. 13.30-16.00).

Wejście na wszystkie wydarzenia jest bezpłatne, po wcześniejszej rejestracji na terenie Hali Targowej MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy.