Zawartość

VI Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole”

2017-03-17
VI Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole”

15 marca br., w Ośrodku Szkoleniowym OEIiZK w Warszawie, odbyła się VI Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole” - „Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów i systemów".

Celem konferencji było ukazanie norm jako narzędzia zapewniającego bezpieczeństwo produktów i systemów, a także zachęcenie nauczycieli do wprowadzania tematyki normalizacyjnej i informacji o roli norm do swoich zajęć.

W trakcie wydarzenia odbyła się także gala nadania honorowego tytułu Promotora Edukacji Normalizacyjnej. Prezes PKN wręczył również nagrody zwycięzcom V Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Normalizacja i ja”.

Wkrótce na Portalu Wiedza oraz w kolejnym numerze „Wiadomości PKN” pojawi się relacja z tego wydarzenia.

Już dziś natomiast zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej, którą otrzymaliśmy dzięki uprzejmości TVP Info – patrona medialnego konferencji i konkursu.