Zawartość

Lipcowy numer „Wiadomości PKN”

2017-07-20
Lipcowy numer „Wiadomości PKN”

„Wiadomości PKN” 7/2017

Fakturowanie elektroniczne, zrównoważone zaopatrzenie, elektroniczne zamówienia publiczne to kwestie ważne dla wielu przedsiębiorstw.

Fakturowanie elektroniczne ułatwia handel i rozliczenia, przyspiesza, usprawnia i polepsza proces przetwarzania i magazynowania danych, minimalizuje też jego koszty. Dzięki zrównoważonemu zaopatrzeniu decyzje co do zakupów podejmowane są tak, by korzystnie wpływać także na środowisko naturalne i otoczenie społeczne. E-zamówienia publiczne natomiast mogą znacznie uprościć sposób przeprowadzania przetargów i przyczynić się do osiągnięcia lepszych wyników.
 

O tych zagadnieniach można przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika „Wiadomości PKN" 7/2017.