Zawartość

Nowe szkolenia e-learningowe PKN

2018-01-16
Nowe szkolenia e-learningowe PKN

Od tego roku Polski Komitet Normalizacyjny wprowadza do swojej oferty dwa nowe szkolenia e-learningowe:

Ich celem jest wprowadzenie w zagadnienia podstaw normalizacji i zasad pracy w Organach Technicznych (OT). Szkolenia pozwolą usystematyzować i pogłębić wiedzę normalizacyjną. Kończą się testem sprawdzającym wiedzę, a zdobyte umiejętności potwierdzone są stosownym certyfikatem. W szczególności przeznaczone są  dla Sekretarzy oraz członków OT i ich reprezentantów.  

Wprowadzenie nowej formy przekazywania wiedzy normalizacyjnej, niezbędnej na stanowisku Sekretarza OT, wynika m.in. ze zmian w przepisach wewnętrznych PKN. Więcej o zmianach można przeczytać w Wiadomościach PKN 12/2017 oraz w informacji na naszej stronie internetowej.

Szkolenia e-learningowe są dostępne na platformie Wiedza. Sekretarze OT mogą skorzystać z nich bezpłatnie, natomiast pozostałych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy normalizacyjnej zapraszamy do zapoznania się z ofertą PKN.