Zawartość

PKN na EUROLAB 2018

2018-03-14
PKN na EUROLAB 2018

Trwa XX edycja Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Polski Komitet Normalizacyjny – kolejny już raz – dołączył do grona partnerów merytorycznych, zaś Prezes PKN Tomasz Schweitzer znalazł się w Radzie Programowej.

Czym jest EuroLab?

Jest to ważne wydarzenie promujące najnowsze rozwiązania i technologie przeznaczone dla laboratoriów. To spotkanie przedstawicieli nauki i biznesu, ekspertów z ośrodków naukowo-badawczych i menedżerów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, pozwalające nawiązywać kontakty handlowe oraz zdobywać specjalistyczną wiedzę.

Ważną częścią targów jest bogaty program merytoryczny, obfitujący w konferencje, spotkania, wykłady i warsztaty – wszystkie prowadzone przez wybitnych naukowców i ekspertów w swojej dziedzinie (m.in. analityka chemiczna, biotechnologia i Life Science, metrologia, nanotechnologia).

Udział Polskiego Komitetu Normalizacyjnego

Podobnie jak w latach ubiegłych, Polski Komitet Normalizacyjny wspólnie z Klubem Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB współorganizuje konferencję „Problemy Laboratoriów” (15 marca 2018, godz. 10.00-13.00; sala konferencyjna "D").

Swoją prelekcję pt. „EN ISO/IEC 17025:2017 – uwarunkowania zmian” wygłosi Kierownik Sektorów Wydziału Prac Normalizacyjnych (SZP i SZŚ).

Gdzie i kiedy

Targi EuroLab 2018 odbywają się w dniach 14-16 marca br. w Warszawie, w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wejście na wszystkie wydarzenia jest bezpłatne, po wcześniejszej rejestracji.

Serdecznie zapraszamy.