Zawartość

Sierpniowe „Wiadomości PKN”

2018-08-20
Sierpniowe „Wiadomości PKN”

Inteligentne domy, sztuczna inteligencja, drony i roboty wykorzystywane do ochrony środowiska – tak, jesteśmy świadkami czwartej rewolucji przemysłowej, dla której chyba najbardziej charakterystyczną cechą jest zanik bariery pomiędzy ludźmi i maszynami oraz powszechne wykorzystanie Internetu Rzeczy.

A normy odgrywają kluczową rolę w przejściu do tej nowej ery. Szybkość zmian, której jesteśmy świadkami, nie byłaby możliwa bez nich. Innowatorzy opierają się na normach, aby zapewnić kompatybilność i interoperacyjność systemów. Normy są także narzędziem pomagającym w rozpowszechnianiu wiedzy i innowacji na całym świecie.

W sierpniowym numerze „Wiadomości PKN”  przeczytacie m. in. o dronach i robotach chroniących środowisko, paliwach alternatywnych i rewolucji oświetleniowej.

Miłej lektury!