Zawartość

Młodzi Profesjonaliści IEC 2019 – Szanghaj (Chiny)

2019-01-31
Młodzi Profesjonaliści IEC 2019 – Szanghaj (Chiny)

Polski Komitet Normalizacyjny już po raz kolejny ogłasza nabór chętnych do udziału w warsztatach dla Młodych Profesjonalistów organizowanych przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC – International Electrotechnical Commission), które w tym roku odbędą się w Szanghaju (Chiny) w dniach 21-25.10.2019 r. w ramach 83. Sesji Generalnej IEC.

Warsztaty przeznaczone są dla techników, inżynierów lub magistrów w wieku 20-36 lat pracujących w branży związanej z tematyką, którą zajmuje się IEC. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie przez kandydatów pewnego doświadczenia normalizacyjnego (np. udział w pracach Komitetu Technicznego) oraz swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

Celem warsztatów jest zachęcenie młodych specjalistów do udziału w pracach IEC. Uczestnicy spotkania w Szanghaju będą mogli dowiedzieć się więcej na temat działalności statutowej IEC w zakresie normalizacji oraz oceny zgodności. Ponadto będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów zawodowych – podczas warsztatów poznają m.in. menadżerów IEC odpowiedzialnych za prowadzenie prac normalizacyjnych oraz funkcjonowanie oceny zgodności.

Jeżeli:

  • jesteś menadżerem, inżynierem lub technikiem w wieku 20-36 lat;
  • posiadasz doświadczenie w pracy z normami lub ich opracowywaniu;
  • pracujesz dla firmy lub w branży wykorzystującej normy w ramach swojej działalności lub biorącej czynny udział w pracach IEC;
  • chciałbyś/chciałabyś bardziej zaangażować się we współpracę z IEC;

Zgłoś się!

Jak zgłosić się na warsztaty

Więcej na temat IEC Young Professionals Programme:

Warsztaty Young Professionals 2019: