Zawartość

Webinar IEC, ITU i IEEE – technologie transportu kwantowego

2021-04-23
Webinar IEC, ITU i IEEE – technologie transportu kwantowego

IEC (Międzynarodowa Komisja Elektrotechniczna), ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny) oraz IEEE (Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników) organizują wspólne seminaria dotyczące kwantowej technologii informacyjnej. Trwający cykl wydarzeń online ma na celu przedstawienie najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie, a także wskazanie możliwości współpracy na gruncie normalizacyjnym.

Najbliższe seminarium będzie dotyczyło technologii transportu kwantowego. Odbędzie się 28 kwietnia (środa) w godzinach 15.00 – 18.00. Webinar ma formę spotkania online, udział w nim jest bezpłatny, ale konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Więcej informacji dotyczących planowanego wydarzenia na stronie IEC.

Dostępne jest również nagranie z poprzedniego marcowego webinaru, dotyczącego norm dla technologii kwantowych. Nagranie można obejrzeć tutaj.