Zawartość

Młodzi Profesjonaliści IEC 2022 – San Francisco (USA)

2022-04-05
Młodzi Profesjonaliści IEC 2022 – San Francisco (USA)

Polski Komitet Normalizacyjny po raz kolejny ogłasza nabór chętnych do udziału w warsztatach dla młodych profesjonalistów organizowanych przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC – International Electrotechnical Commission), które w tym roku odbędą się w San Francisco (USA) w dniach 31.10-4.11.2022 r. w ramach 86. Sesji Generalnej IEC.

Warsztaty przeznaczone są dla techników, inżynierów lub magistrów w wieku 20-36 lat pracujących w branży związanej z tematyką, którą zajmuje się IEC. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie przez kandydatów pewnego doświadczenia normalizacyjnego (np. udział w pracach komitetu technicznego) oraz swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

Celem warsztatów jest zachęcenie młodych specjalistów do udziału w pracach IEC. Uczestnicy spotkania w San Francisco będą mogli dowiedzieć się więcej na temat działalności statutowej IEC w zakresie normalizacji oraz oceny zgodności. Ponadto będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów zawodowych – podczas warsztatów poznają m.in. menadżerów IEC odpowiedzialnych za prowadzenie prac normalizacyjnych oraz funkcjonowanie oceny zgodności.

Jeżeli:

  • jesteś menadżerem, inżynierem lub technikiem w wieku 20-36 lat;
  • posiadasz doświadczenie w pracy z normami lub ich opracowywaniu;
  • pracujesz dla firmy lub w branży wykorzystującej normy w ramach swojej działalności lub biorącej czynny udział w pracach IEC;
  • chciałbyś/chciałabyś bardziej zaangażować się we współpracę z IEC;

Zgłoś się!

Jak się zgłosić na warsztaty (otwórz plik PDF)

Więcej na temat IEC Young Professionals Programme (czytaj na stronie internetowej IEC)

Warsztaty Young Professionals 2022 (otwórz ulotkę w PDF)