Zawartość

Webinar z okazji Dnia Normalizacji Polskiej

2022-05-23
Webinar z okazji Dnia Normalizacji Polskiej

Bezpieczeństwo zarówno cybernetyczne, jak i ogólne, obejmuje wszystkie obszary, operacje i działy każdej firmy lub organizacji. Ale ochrona w świecie wirtualnym nie jest prosta. Cyberprzestępcy mogą wejść w posiadanie Twoich danych na wiele sposobów. Mogą nawet przekonać Cię do przesłania ich dobrowolnie, jeśli nie zdajesz sobie sprawy, że właśnie padasz ofiarą oszustwa.

Z okazji Dnia Normalizacji Polskiej, PKN w dniu 19 maja br. zorganizował webinar „Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym”.

Podczas webinaru mówiono m.in. o: zależnościach między normalizacją a bezpieczeństwem informacji i powszechnym; normach z tego zakresu i wprowadzonych zmianach; pracach na poziomie europejskim i międzynarodowym dot. bezpieczeństwa powszechnego; systemach zarządzania w kontekście cyberbezpieczeństwa, niezależności cyfrowej oraz zasadności włączania się w prace normalizacyjne na poziomie międzynarodowym.

Szczegółową relację z webinaru można znaleźć w majowym numerze „Wiadomości PKN”.