Zawartość

Komórki organizacyjne PKN

  1. Prezes PKN - dr inż. Tomasz Schweitzer

    telefon: 22 55 67 600

    fax: 22 55 67 780

    e-mail: prezsekr@pkn.pl
     

  2. Zastępca Prezesa ds. Normalizacji - Jolanta Kochańska

    telefon: 22 55 67 500

    fax: 22 55 67 780

    e-mail: vprezes@pkn.pl
     

  3. Pełnomocnik Administratora Danych Osobowych (PAD) - Artur Staśkiewicz

    telefon: 22 55 67 661

    e-mail: artur.staskiewicz@pkn.pl
     

  4. Pełnomocnik Prezesa ds. Obronności i Bezpieczeństwa Państwa (POB) - Janusz Korasiak

    telefon: 22 55 67 611

    e-mail: janusz.korasiak@pkn.pl
     

  5. Pełnomocnik Prezesa ds. Ochrony Informacji Niejawnych (PON) - Janusz Korasiak

    telefon: 22 55 67 611

    e-mail: janusz.korasiak@pkn.pl
     

  6. Pełnomocnik Prezesa ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania (PSZ) - Joanna Skwarek

    telefon: 22 55 67 603

    e-mail: joanna.skwarek@pkn.pl
     

  7. Główny Księgowy (GK) - Monika Redlińska

    telefon: 22 55 67 470

    e-mail: monika.redlinska@pkn.pl
     

  8. Samodzielne Stanowisko ds. Audytu Wewnętrznego - Joanna Zwierowicz

    telefon: 22 55 67 690

    e-mail: joanna.zwierowicz@pkn.pl
     

  9. Samodzielne Stanowisko ds. BHP oraz Ochrony PPOŻ. (SBP) - Jarosław Borkowski

    telefon: 22 55 67 489

    e-mail: jaroslaw.borkowski@pkn.pl
     

  10. p.o. Samodzielne Stanowisko ds. Koordynacji Zamówień Publicznych (KZP) - Kamila Radońska

    telefon: 22 55 67 602

    e-mail: kamila.radonska@pkn.pl
     

  11. Wydział Administracyjny (WAD) - Dyrektor Mieczysław Skrycki

    telefon: 22 55 67 628

    e-mail: wadsekr@pkn.pl
     

  12. Wydział Informatyki (WIF) - Dyrektor Artur Stefaniak

    telefon: 22 55 67 889

    e-mail: wifsekr@pkn.pl
     

  13. Wydział Koordynacji (WKO) - Dyrektor Anna Korab

    telefon: 22 55 67 551

    e-mail: anna.korab@pkn.pl
     

  14. Wydział Metodyki (WME) - Dyrektor Zbigniew Garwoliński

    telefon: 22 55 67 624

    fax: 22 55 67 781

    e-mail: zbigniew.garwolinski@pkn.pl
     

  15. Wydział Prac Normalizacyjnych (WPN) - Dyrektor Teresa Sosnowska

    telefon: 22 55 67 555

    e-mail: wpnsekr@pkn.pl
     

  16. Wydział Relacji Zewnętrznych (WRZ) - Dyrektor Ewa Zielińska

    telefon: 22 55 67 591

    fax: 22 55 67 786

    e-mail: wrzsekr@pkn.pl
     

  17. Wydział Sprzedaży (WSP) - Dyrektor Marek Strumiński

    telefon: 22 55 67 830

    fax: 22 55 67 787

    e-mail: wspsekr@pkn.pl
     

  18. Wydział Wydawnictw Normalizacyjnych (WWN) - Dyrektor Iwona Zaborowska

    telefon: 22 55 67 456

    fax: 22 55 67 415

    e-mail: wwnsekr@pkn.pl
     

  19. Wydział Zarządzania Finansami i Rachunkowości (WFN) - Dyrektor Iwona Matusiak

    telefon: 22 55 67 710

    e-mail: iwona.matusiak@pkn.pl
     

  20. Wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi (WZL) - Dyrektor Magdalena Tarkowska

    telefon: 22 55 67 578

    e-mail: magdalena.tarkowska@pkn.pl
     

  21. Zespół Prawny (ZPR) - Dyrektor Katarzyna Rusak

    telefon: 22 55 67 612

    e-mail: katarzyna.rusak@pkn.pl